|     |    Sisene  


See on ettevõte, mis paneb tuši ripsmetele ja leiva lauale. Võitleb ühe käega kortsude ja teisega rinnavähi vastu. Teab, kui väärtuslikud on veatud huuled ning avab just seepärast oma suu, et astuda koduvägivalla vastu ja toetada naiste majanduslikku iseseisvust. See on ettevõte, mis koputab ilu sõnumiga ustele, et luua naistele eneseteostamiseks uusi võimalusi ning mis toetab üle maailma rohkem kui 6 miljonit müügiesindajat. See on Avon. Ettevõte, mis seisab juba 130 aastat ilu, innovatsiooni, optimismi ja eelkõige naiste eest.

Avon toob päevast päeva naiste ellu ilu. Avonis tähendab ilu kliendile õige huulepulgatooni leidmist, naisele pere toetamiseks või unistuste elluviimiseks teenimisvõimaluse loomist, kuid ka talle esimese mammograafiauuringu võimaldamist. Ilu tähendab meie jaoks naise rahulolu oma välimuse ja sisemusega. See tähendab väljavaadet saavutada majanduslik sõltumatus ning kogu maailma naiste elu paremaks muutmist.

Avon on pikkade traditsioonidega ettevõte, mis toetub oma tegevuses Avoni rajaja sõnastatud põhimõtetele ja väärtushinnangutele ning visioonile „Olla firma, mis pakub esmaklassilist teenindust ja tooteid ning annab eneseteostamise võimaluse kõigile naistele üle maailma.”

Naistele pühendunud ettevõttena toetame heategevust, mis on naiste seisukohalt kõige olulisem – võitleme rinnavähi ja koduvägivalla vastu. Avon on annetanud naistega seotud heategevuseks üle 957 miljoni dollari, mis teeb meist sel alal maailma mastaabis suurima naiste toetaja.

Avon on juba 130 aastat seisnud ilu, innovatsiooni, optimismi ja eelkõige naiste eest. Meie toodete hulka kuuluvad sellised tuntud ja armastatu brändid nagu ANEW, Avon Color, Avon Care, Skin-So-Soft ja Advance Techniques. Pakume ka laia heaolutoodete, ehete, pesu, aksessuaaride ja kinkide valikut. Avoni nime kannab rohkem tooteid kui ükskõik millise muu brändi oma kogu maailmas. Kuue miljoni aktiivse müügiesindaja vahendusel rõõmustavad Avoni tooted kliente umbes 70 maailma riigis.