|     |    Müügiesindaja kodulehele  

 

Tallinna telemajas leidis aset glamuurne Avon Luck TV konverents

19. septembril toimus Gonsiori tänaval asuvas rahvusringhäälingu stuudios Avoni IV kvartali müügikonverents. Ürituse põhiteemaks oli Avon Luck TV ning peategelaste, Avoni tublide müügiesindajate, meelt lahutasid Avoni Baltimaade ja Soome juhid, laulja Karl-Erik Taukar ning õhtujuht Marko Reikop.

Konverentsile olid kutsutud ainult edukamad müügiesindajad, müügigrupi juhid ja piirkonna müügijuhid, kes saavutasid 2014. aasta parimad müügitulemused. Kokku oli kutsutud ligi 85 külalist. Meeleolukaks õhtuks olid kohale lennanud ka Avoni Baltimaade ja Soome tegevjuht Pawel Baranowski ning müügidirektor Rasa Butkiene, kes tänasid parimaid ning tutvustasid Baltimaade ja Soome müügitulemusi.

Igaaastane konverents, mida on korraldatud juba üle kümne aasta, on kujunenud ilusaks traditsiooniks, mida kõik edukad müügiesindajad pikisilmi ootavad. Sel aastal oli konverentsi teemaks telemeedia ning loodud oli lausa oma telekanal – Avon Luck TV. Kõik ettekanded olid vormistatud tuntud teleprogrammide stiilis – nii olid müügitulemused esitatud uudissaate formaadis, tuleviku prognoosid ilmateatena ning tublimaid müügiesindajaid premeeriti Avoni Oscari-gaalal. Õhtujuht oli kõigile tuntud ETV saatejuht Marko Reikop. Õhtu lõpus tõmbas peo käima Karl-Erik Taukar koos Jakko Maltise bändiga. Suuremahuline projekt oli korraldatud koostöös üritusturunduse agentuuriga Orangetime.

Fotod: Mardo Männimägi