|     |    Sisene  

VIIMATI UUENDATUD:  [28.02.2013]

KÜPSISTE EESKIRI
Käesolev küpsiste eeskiri kirjeldab küpsiste tüüpe, mida võidakse kasutada seoses internetilehekülgedega, millelt olete pöördunud antud küpsiste reeglitele ("veebilehele") ning kuidas neid küpsiseid hallatakse  Me võime antud küpsiste eeskirja igal ajal muuta.  Eeskirja  viimaste muutuste kontrollimiseks vaadake palun lehekülje tipus olevat "VIIMATI UUENDATUD" kirjet.  Kõik antud eeskirjas olevad muudatused jõustuvad alates muudetud eeskirjade avaldamisest meie veebilehel.
Mis on kÜpsis?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis laaditakse veebilehe sirvimise ajal teie arvutisse või mobiiliseadmesse.  Nad võivad olla seatud veebilehe omaniku või kolmandate osapoolte kaudu. Neid kasutatakse laialdaselt veebilehtede töö parandamiseks ja tõhustamiseks.  See on võimalik, kuna veebilehed võivad neid faile lugeda ja kirjutada, võimaldades ära tunda teie seadme ning jätta meelde olulist informatsiooni, mis hõlbustab teil veebilehe kasutamist ja navigeerimist.
Mõned küpsised, mida kutsutakse "seansi küpsisteks", aeguvad teie brauseri seansi lõpus.  Teised küpsised, tuntud kui "püsivad küpsised", salvestatakse teie arvutisse või mobiiliseadmesse brauseri seansside vahel. 
MILLISEID KÜPSISEID ME KASUTAME?
Järgnevalt loetleme antud veebilehel kasutatud küpsised. Küpsised on võimalik liigitada 4 rühma.
Rangelt vajalikud küpsised.  Need küpsised on olulised veebliehe tööks ning võimaldavad teil veebilehel sirvida ja kasutada selle teenuseid ning omadusi.  Ilma nende küpsisteta pole veebilehe ning selle omaduste ja teile oluliste teenuste töö sujuv.  Järgnevas tabelis on mõned näited:


Küpsise tüüp

Kirjeldus

Ostukorv

Need küpsised tagavad teie ostukorvi tekitatud sisu säilimise ka ostu vormistamisel.

Kasutaja ID

Kasutaja ID küpsiseid kasutatakse selleks, et näeksite ainult oma isiklikku informatsiooni ja oleksite veebilehel sisselogitud ning ei peaks igal uuel leheküljel end uuesti sisse logima.

Turvalisus

Turvaküpsiseid kasutatakse turbe kontrollimiseks.

 

Jõudlusküpsised.  Need küpsised koguvad veebliehe kasutuse ja külastatavusega seotud informatsiooni. Kogutud informatsioon on anonüümne ja seda kasutatakse ainult veebilehe töö parandamiseks. Näiteks teatavad sellised küpsised veebilehe enimkasutatavatest lehekülgedest, raporteerivad veebilehe kasutamisega seotud tõrkeid ja näitavad, kas meie reklaamid on tõhusad või mitte.  See võimaldab meil pigem näha veebilehe üldisi kasutusmustreid kui üksikisiku tegevust. Järgnevas tabelis on mõned näited:


Küpsise tüüp

Kirjeldus

Kuidas küpsiseid hallata

Google Analytics

Google Analytics küpsised koguvad veebilehe kuvamise ja navigeerimise tõhustamiseks statistilisi koondandmeid.

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Adobe Omniture

Adobe Omniture küpsised koguvad veebilehe kuvamise ja navigeerimise tõhustamiseks statistilisi koondandmeid.

http://www.omniture.com/en/privacy/2o7

Valikuküpsised.          Need küpsised aitavad meelde jätta teie tehtud valikuid veebilehe kasutamisel. Sellised küpsised võimaldavad meil pakkuda tõhusamaid ja rohkem isiklikke iseärasusi nagu näiteks teie turunduseelistused, vastavate e-kirjade soovimine või neist äraütlemine. Neid küpsiseid võidakse kasutada ka veebilehe kirja suurusele, fontidele ja muudele teie poolt kohandatavatele osadele tehtud muudatuste meeldejätmiseks. Neid võidakse kasutada ka teie soovitud teenuste pakkumiseks, nagu video vaatamine või blogi kommenteerimine.  Selliste küpsistega kogutud informatsioon võidakse muuta anonüümseks ja nad ei saa jälitada teie sirvimistegevust teistel veebilehtedel. Järgnevas tabelis on mõned näited:

Küpsise tüüp

Kirjeldus

Keel

Keeleküpsiseid kasutatakse teie valitud keele säilitamiseks ja õigete valikute kuvamiseks.

Asukoht

Teie IP-aadressiga määratud ligikaudne aadress (linn, maakond, riik, postiindeks) säilitatakse õige riigi automaatseks valimiseks ning antud piirkonnas olevate müügipunktide ja esitluspäevade kuvamiseks.

Viitelehed

Viiteleht (veebileht, mida enne meie lehte külastasite) võidakse salvestada teie eelistuste paremaks mõistmiseks.

Viimane külasuts ja viimane tegevus

Viimase külastuse ja tegevuse aeg ning muu informatsioon salvestatakse teie eelistuste paremaks mõistmiseks ning selleks, et hoida teid kursis muutustega, mis on toimunud alates teie viimasest külastusest.

Hiljuti vaadatud video

Hiljuti vaadatud video kuupäev ja pealkiri salvestatakse teie eelistuste paremaks mõistmiseks.

Flash-küpsised

Flash- küpsised tagavad  audio-ja videosisu esituse. 

Lehe ajalugu

Ajalooküpsiseid kasutatakse teie külastatud lehekülgede järjestuse jälgimiseks.  Kui te saate veebilehe sirvimise ajal tõrketeate, salvestatakse küpsise informatsioon tõrgete raporteerimiseks ja lahendamiseks logifaili.

Sihtrühma otsimise või reklaamiküpsised.    Me võime reklaamimiseks kasutada kolmandatest osapooltest reklaamifirmasid samal ajal, kui teie külastate meie veebilehte. Need firmad võivad saata teie arvutisse või mobiiliseadmesse ainulaadse küpsise. Neid küpsiseid kasutatakse teie huvidele vastavate reklaamide saatmiseks.  Neid kasutatakse ka reklaamide kuvamise piiramiseks ja reklaamikampaaniate tõhususe hindamiseks.  Need küpsised jätavad teie veebikülasutse meelde ja seda informatsiooni jagatakse teiste ettevõtetega, näiteks reklaamifirmadega.      
Võtke teadmiseks, et küpsistega kogutud isiklike andmete määral kehtivad ja täiendavad meie privaatsuspoliitika sätted antud küpsiste eeskirja.
Kuidas küpsiseid hallatakse? 
Te võite küpsiseid igal ajal lubada või keelata vastavate brauseri sätetega.  Küpsiste lubamiseks või keelamiseks vajalike sätete muutmise kohta leiate infot veebibrauseri tootja kodulehel spikrikuvas.  Soovi korral võite vaadata järgnevat veebilehte enimkasutatavate lehtede kohta, mis pole Avoniga seotud, http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html.  Palun jätke meelde, et küpsiste keelamise tõttu võivad mõned veebilehe omadused toimida kavatsetust teisiti.
SEOTUD TEHNOLOOGIAD
Lokaalselt jagatud objektid:  Meie ja meie kolmandatest isikutest teenusepakkujad võime teatud olukordades kasutada Flashi lokaalselt jagatud objekte (“Flash-küpsiseid“), sealhulgas teie äratundmiseks ja teie ostukorvi sisu meeles pidamiseks.   Flash-küpsised erinevad brauseri küpsistest salvestatavate andmete hulga ja tüübi poolest.  Lisaks ei saa te üldjuhul oma brauseril kontrollida, kustutada ega keelata Flash-küpsiste salvestamist.  Lisateabe saamiseks Flash-küpsiste kohta ja nende üle kontrolli omamise õppimiseks klõpsake Flash Playeri toe lehele ning valige Global Storage Settings Panel (globaalse salvestamise seadistuste paneel) ja järgige juhiseid.   Hetkel teie arvutis olevate Flash-küpsiste nägemiseks minge lehele  Website Storage Settings Panel (veebisaidi salvestamise seadistuste paneel) ning järgige juhiseid nende vaatamiseks ja soovi korral iga spetsiifilise Flash-küpsise kustutamiseks.
Pikselmärgised ja muud tehnoloogiad: Läbipaistvad GIFid on ainulaadse identifitseerijaga väikesed pildid, mis töötavad sarnaselt küpsistele.  Kuid vastupidiselt teie arvuti kõvakettale salvestatud küpsistele manustatakse läbipaistvad GIFid nähtamatult veebisaidi lehtedele.  Võime läbipaistvaid GIFe (tuntud ka kui veebimajakad, veebilutikad või pikselmärgised) Saidiga seoses kasutada muuhulgas meie Saidi kasutajate tegevuse jälgimiseks ning Saidi kasutamise ja vastuste hulga statistikate koostamiseks.  Meie ja meie kolmandatest isikutest teenusepakkujad võime samuti kasutada läbipaistvaid GIFe HTML-vormingus e-posti sõnumites, et aidata meil jälgida e-kirjadele vastamiste hulka, mõõta oma turunduskampaaniate edukust ja teha kindlaks, millal meie e-kirju vaadatakse või edastatakse.
Vidinad, rakendused ja sarnased tehnoloogiad.  Kui otsustate kasutada meie poolt pakutavat tehnoloogiat (nagu vidinat), võivad kõik teie poolt selle tehnoloogia kaudu kättesaadavaks tehtud Isikuandmed või muu teave muutuda avalikult kättesaadavaks, näiteks sotsiaalmeedia ning muude veebisaitide ja platvormide kaudu, millel te vastava tehnoloogia kättesaadavaks teete.  Lisaks võib teatud tehnoloogial olla võime olla "viraalselt" teistesse asukohtadesse jagatav (näiteks võib teie sõber või klient postitada teie teavet sisaldava vidina oma blogile).  Avon ei vastuta avalikult kättesaadavaks tehtud Isikuandmete ja/või muu teabe kogumise, kasutamise ega avaldamise eest.  
MEIE KONTAKTANDMED
Kui teil on käesoleva Privaatsusavalduse kohta küsimusi, võtke meiega ühendust e-posti teel aadressil AvonEesti@avon.com või tavalise posti teel aadressil:  Pronksi 19, Tallinn 10124.