|     |    Müügiesindaja kodulehele  
BSP_winter_skin_care

Pöörane maniküür

Ühevärviliseks võõbatud küüned? Sellest ei piisa! Moes on pöörane maniküür – uhked mustrid, sädelevad kivikesed ja värvilised kaunistused.  Vaja on natuke aega, kannatust ja su lemmikküünelakke. Meil on sulle paar head nippi.

Ühevärviline

Enne kui õpid keerulisi mustreid tegema, alusta sellest, mida sa juba oskad – lihtsalt küünte lakkimisest. Värvi kolm või neli küünt üht värvi ja ülejäänud teist värvi. Näiteks laki neli küünt veinipunaseks või lillaks ja üks fuksiaroosaks. On veel üks võimalus – laki kõik küüned üht tooni ja kanna ühele sädelevat puru. Nii lihtne ja samas efektne. Muidugi võid ka tagasihoidlikuma valiku kasuks otsustada.

Lilled

Kas sulle meeldivad lõbusad ja tütarlapselikud lillemustrid? Neid on küüntele maalida lihtsam, kui sa arvad. Alustuseks laki kõik küüned ühte värvi. Järgmiseks vali lakk, millega lilled joonistada. Tee pintsliga küüntele väikesed täpid, millest on lihtne teha lilled või mis tahes muu muster. Täpsemaks tööks kasuta spetsiaalseid maniküüripintsleid või metallist küüneviili otsa.

Geomeetrilised mustrid

Kuidas küüntele mitmevärviline muster saada? Vaja on küünelakke ja… teipi. Kõigepealt vali välja muster (palju häid mõtteid leiad internetist). Järgmiseks kata näiteks küüne vasak pool teibiga ja laki teine pool ära. Kui lakk on kuivanud, tõmba teip maha ja värvi teine pool mõnda muud värvi. Tagasihoidlik ja lihtne! Ära unusta lakitud küüntele kanda ka pealislakki, näiteks Gel Shine lakki. Teibinipp sobib hästi ka Prantsuse maniküüri tegemiseks. Veel ideid leiad siit:

Sädelev pits

Su riiulis võiks olla mõned efektilakid, näiteks sädelev lakk või pitsefektiga lakk. Nende kasutamiseks on tuhat head viisi! Kanna neid kõikidele küüntele või ainult ühele, mängi mustrite ja dekoratsioonidega. Laki küüned lemmikvärviga ja kanna selle peale pitsefektiga lakki. Nii lihtne see ongi.

Sädelev Prantsuse maniküür

Kui tahad julgeid peoküüsi, vali tekstuurlakk, mis jätab küüntele liivasarnase 3D-efekti. Laki sellega vaid mõned küüned või kõik kümme. Veelgi julgemaks maniküüriks värvi küünte otsad teist värvi. See ongi sädelev Prantsuse maniküür!